Kilka ciekawostek o producencie Solgar

Solgar to firma od ponad 60 lat na naszym rynku. To ona udostępnia nam wyselekcjonowane witaminy, minerały, zioła oraz wszelkie inne suplementy diety, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Mamy tu szeroki wybór, którego nie zapewnia żadna inna firma. To po prostu lider, na którego propozycje warto się zdecydować.

 

Pierwsza ciekawostka

 

Zanim pierwsza ciekawostka o firmie Solgar, najpierw produkt godny szczególnego polecenia, czyli Solgar l-arginina – niezbędny aminokwas, który bardzo ciężko dostarczyć wraz z pożywieniem, a który jest bardzo istotny do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Pierwszą ciekawostką o producencie jest natomiast fakt, że używa on do pakowania swoich produktów tylko szklanych butelek. Jak wiadomo szkło jest najlepszym materiałem do przechowywania naturalnych składników.

 

Druga ciekawostka

 

Zanim ona kolejne polecenie produktu, czyli solgar witamina k2, o której dowiedziono, że wpływa na nasz organizm wszechstronnie, a suplementacja nią jest konieczna w przypadku problemów z kośćmi, jak również w stanach miażdżycowych. A ciekawostką jest kolejny fakt, że Solgar nie posiada magazynów gotowych produktów. Produkty wytwarzane są na 3 miesięczną sprzedaż.

 

Trzecia ciekawostka

 

Do pobierania próbek w celu analizy i badań Solgar stosuje specjalną metodę farmaceutyczną, którą posługuj się również wojsko. Mamy tu do czynienia z niedowierzającą doskonałością każdego działania, jak również trzy etapowym systemem kontroli.

Ten artykuł ma 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *