Dlaczego warto wybrać Solgar?

Jeśli chodzi o zdrowie, wiadomo, że lepiej jest o nie dbać niż się leczyć. Obecnie suplementacja witaminami, minerałami, wyciągami roślinnymi, ekstraktami ziołowymi jest bardzo ważna. Dzieje się tak z dwóch powodów braku odpowiedniej diety, jak również życiu w stresie, w szybkim tempie. Solgar to firma działająca od ponad 60 lat. To gwarancja produktów tworzonych w oparciu o najnowocześniejsze badania naukowe.

 

Co poleca Solgar?

 

Solgar poleca wszystkie swoje produkty. Niemniej nad jednym z nich warto zatrzymać się nieco dłużej. Jest to mianowicie solgar witamina k2, która działa na nasz organizm wszechstronnie. Witamina K odgrywa oczywiście niezwykle ważną rolę w krzepnięciu krwi oraz utrzymaniu kości w jak najlepszym stanie, ale witaminę K2 charakteryzuje większa aktywność w organizmie. W naturalny sposób występuje w jarmużu, szpinaku, owsie i zielonej herbacie.

 

Ważne aminokwasy

 

Solgar dobrze wie, czym dla naszego organizmu są aminokwasy. Że bez nich nie da się funkcjonować, a każdy ich niedobór wiąże się z wystąpieniem chorób. Dlatego przygotował suplement o nazwie Solgar l-arginina, który wspomaga pracę układu sercowo-naczyniowego. Ten aminokwas jest niezwykle ważny dla osób, które regularnie uprawiają sport. L-arginina jest lekkostrawna, dlatego już w kilka minut po jej spożyciu rozpoczyna działanie w organizmie. W suplemencie firmy Solgar występuje w postaci wolnej, dlatego nie wymaga trawienia, dostaje się bezpośrednio do krwioobiegu.

Ten artykuł ma 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *