Czy warto się suplementować?

Suplementacja nie jest zła, jeśli podejdzie się do niej w odpowiedni, rozsądny sposób, a tym bardziej, jeśli skonsultujemy się z lekarzem, zrobimy badania, czy akurat ta witamina jest nam potrzebna w postaci tabletki. Nadmiar witamin, minerałów jest tak samo szkodliwy dla organizmu jak ich niedobór.

 

Ważna konsultacja lekarska

 

Na każdym suplemencie spotkamy się z informacją o przeciwwskazaniach. Należy koniecznie się do nich odnieść, gdyż są one niezwykle istotne dla zdrowia. Ważne jest skonsultowanie się z lekarzem, jeśli chcemy podjąć suplementację, którymś z bardzo dobrych produktów Solgar. Witaminy i minerały są dla naszego zdrowie ważne, niemniej jednak działanie na zapas nie pomaga. W okresie jesienno-zimowym zaleca się stosowanie kompleksów witaminowych z racji nieco uboższej diety. Ale to również warte jest skonsultowania się z lekarzem.

Co oferuje nam Solgar?

 

Producent Solgar ma w swojej ofercie wszelkie potrzebne suplementy, jakie zostaną nam zlecone do zażywania przez lekarza. Znajdziemy tu wyselekcjonowane witaminy, minerały, kompleksy ziół oraz wiele innych produktów godnych szczególnej uwagi, jak na przykład Solgar l-arginina, czyli aminokwas niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Na uwagę zasługuje też solgar witamina k2, o której można na stronie producenta dowiedzieć się znacznie więcej niż tylko to, że wpływa na prawidłowy stan naszego układu kostnego oraz to, że pełni rolę w krzepnięciu krwi. Solgar jest przodującą firmą z ofertą suplementów najlepszej klasy, o czym świadczą pozytywne opinie osób, które je stosują.

Ten artykuł ma 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *